Для стоматології Товарів у наявності: 30

на сторінку
Показані 1 - 12 із 30 пунктів
Показані 1 - 12 із 30 пунктів
Для стоматології

В даному підрозділі Ви можете знайти необхідну одноразову продукцію як для лікарів, так і для пацієнтів. Одноразова продукція полегшить працю лікаря, допоможе уникнути перехресного зараження і допоможе дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог. Ви можете знайти рукавички медичні, маски медичні, нагрудні серветки, чохли на підголовники, слюновідс...

В даному підрозділі Ви можете знайти необхідну одноразову продукцію як для лікарів, так і для пацієнтів. Одноразова продукція полегшить працю лікаря, допоможе уникнути перехресного зараження і допоможе дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог. Ви можете знайти рукавички медичні, маски медичні, нагрудні серветки, чохли на підголовники, слюновідсмоктувачі, валики стоматологічні в різній кольоровій гамі, перевіреної якості виробнитва Малайзії компаній Medicom Healthcare BV та AMPri.

Також повну лінійку дитячих зубних щіточок, стоматологічних серветок, чохлів на підголовники, серветок для автоклавування, масок для захисту обличчя з прорізом для рота та очей та багато іншого від Thienel Dental виробнитцва Німеччини.

Докладніше